a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Gündem
  • Altınyıldız’dan Büyük Kampanya! Altınyıldız Classics Avrupa Şampiyonası Boyunca Sürpriz Hediyeler Kazandırıyor!

Altınyıldız’dan Büyük Kampanya! Altınyıldız Classics Avrupa Şampiyonası Boyunca Sürpriz Hediyeler Kazandırıyor!

Altınyıldız Classics'den Avrupa Şampiyonası kampanyası geliyor! Altınyıldız 11 Haziran Cuma günü başlayacak Avrupa Şampiyonasında günün kazanan takımını tahmin edenlere sürpriz hediyeler kazandırıyor. Altınyıldız Classics'den büyük fırsat için işte ayrıntılar...

Altınyıldız Classics Mobil Uygulamasını indirip günün kazanan takımını tahmin et, Altınyıldız Classics’ten sürpriz hediyeler kazan! Finale kadar yüksel, hediyeleri katla!

Kampanya Detayları


Erkek Giyim Markası Altınyıldız Classics, Avrupa şampiyonasına özel bol hediyeli bir yarışam düzenliyor. Altınyıldız Classic Mobil uygulaması  11 Haziran Cuma günü başlayacak Avrupa Şampiyonasında günün kazanan takımını tahmin edenlere sürpriz hediyeler kazandırıyor.
Alışverişi farklılaştıran uygulama ile Avrupa Şampiyonası’nda günün kazanan takımını tahmin edenler, Altınyıldız Classics’ten hediye çekinden gömleğe, tişörtten pantolona kadar çeşitli hediyelerden kazanma şansı yakalıyor. Turnuva sonunda tüm maçları doğru tahmin eden kişiler ise sürpriz hediyenin sahibi oluyor.

Finale kadar yükselenlere daha çok hediye kazandıran uygulama deneyimini yaşamak için yapılması gereken tek şey Altınyıldız Classics mobil uygulamasını indirmek ve uygulama üzerinden günün kazananlarını tahmin etmek.

Kaynak: http://www.alisverisrehberi.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’in sualtı kültür mirası keşfedilecek

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0