a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Ekonomi
  • Bitcoin’de rüzgar tersine döndü, yeniden yükselişe geçti! Risk bitti mi? Yatırımcılar ne yapmalı? Kripto uzman yorum…

Bitcoin’de rüzgar tersine döndü, yeniden yükselişe geçti! Risk bitti mi? Yatırımcılar ne yapmalı? Kripto uzman yorum…

Kripto para piyasasının dalgalanmalı seyri bu sefer olumlu bir gelişmeye neden oldu. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), olumsuz ve olumlu haberlerin birbirine karıştığı 9 Haziran tarihinde 36.000 dolar direncini kırarak bunu yeniden destek yaptı. Rzgar tersine döndü, bitcoin yeniden yükselişe geçti! Risk bitti mi? Yatırımcılar ne yapmalı? Kripto uzman yorum…

Kripto para piyasasının dalgalanmalı seyri bu sefer olumlu bir gelişmeye neden oldu. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), olumsuz ve olumlu haberlerin birbirine karıştığı 9 Haziran tarihinde 36.000 dolar direncini kırarak bunu yeniden destek yaptı. Rzgar tersine döndü, bitcoin yeniden yükselişe geçti! Risk bitti mi? Yatırımcılar ne yapmalı? Kripto uzman yorum…

Polkadot Ve Binance Coin Yükselişi Göğüsledi

Bitcoin fiyatının yüzde 10 hareketlendiği anlarda Polkadot (DOT) ve Binance Coin (BNB) gibi popüler altcoinlerin de hareketlendiği görüldü. Ünlü kripto para analisti Michael Van De Poppe ise konu hakkında yaptığı açıklamada aslında BTC’nin desteğe ulaşmasını beklediğini vurgulamıştı. BTC şu an için desteğe yani 36.000 dolar seviyesine ulaştığına göre de analistin günler öncesinden yaptığı altcoin analizleri yeniden gündem olabilir.

Poppe ilk olarak Cardano’ya (ADA) dikkat çekti ve ADA’nın 6.200 SATS seviyesine kadar yükselebileceğini ifade etti. ADA an itibarıyla 4.600 SATS seviyesinden alınıp satılmakta ve bu da yüzde 40’a yakın bir yükseliş beklentisinin oluştuğunu gösteriyor. Analist bunun için ise önümüzdeki günlere işaret etti.

Poppe, bunun yanı sıra Swipe (SXP) için de istek üzerine bir analiz yayınlayarak bunun yüzde 86 gibi önemli bir yükseliş elde etmesini beklediğini belirtti. SXP’in 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaları geçmesi gerektiğini ifade eden analist, son olarak ise Enjin Coin (ENJ) ve Chiliz’e (CHZ) dikkat çekti. Analiste göre ENJ için 1,29 dolar seviyesine ulaşmak mümkün gözükürken CHZ için ise yeni bir boğa döngüsü başlıyor olabilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Kaynak: Bitcoinsistemi

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye’den Çin’e uzanan dev kripto para operasyonu!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0