a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Magazin
  • Dün akşam Survivor’da neler yaşandı? Eleme adayı kim oldu? Büyük ödül son model arabayı kim kazandı?

Dün akşam Survivor’da neler yaşandı? Eleme adayı kim oldu? Büyük ödül son model arabayı kim kazandı?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve hakemliğini üstlendiği, TV8 kanalında ekrana gelen Survivor'da dün akşam nefesler tutuldu! Survivor büyük final öncesinde, mavi ve kırmızı takımlar arasında kritik bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ada konseyinde eleme adayı oylaması yapıldı. Zorlu geçen dokunulmazlık oyununda dokunulmazlık sembolünü kazanan isim kim oldu? Survivor'ı takip edenlerim merak ettiği; eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı, arabayı alan oyuncu kim sorularının yanıtını derledik. İşte, tüm detaylar...

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığı ve hakemliğini üstlendiği, TV8 kanalında ekrana gelen Survivor’da dün akşam nefesler tutuldu! Survivor büyük final öncesinde, mavi ve kırmızı takımlar arasında kritik bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ada konseyinde eleme adayı oylaması yapıldı. Zorlu geçen dokunulmazlık oyununda dokunulmazlık sembolünü kazanan isim kim oldu? Survivor’ı takip edenlerim merak ettiği; eleme adayı kim oldu, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı, arabayı alan oyuncu kim sorularının yanıtını derledik. İşte, tüm detaylar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’ın son bölümde, haftanın ilk kritik bireysel dokunulmazlık oyununun finalinde Batuhan- Poyraz karşılaşması izlendi. Batuhan ve Poyraz arasında oynanan dokunulmazlık oyunu finalinde ise Poyraz, Batuhan karşısında başarılı bir oyun sergiledi ve haftanın ilk bireysel dokunulmazlık sembolünün kazananı olmayı başardı.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununda galip gelerek dokunulmazlık sembolünün sahibi olan Poyraz, Acun Ilıcalı moderatörlüğünde Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan ada konseyinde haftanın ilk eleme adayını belirleme hakkına da sahip oldu. Acun Ilıcalı’nın, “hangi yarışmacıyı eleme potasına gönderiyorsun?” sorusuna Poyraz tarafından Batuhan yanıtı verildi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı kırmızı takımdan Batuhan oldu.

Survivor 2021 son model araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir ödül oyunu için yarıştı. Her iki takım yarışmacıları Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Arkadaşınıza Sorduk’ oyununda mücadele etti. 

Acun Ilıcalı ödülün araba ödülü olduğunu açıklandığında herkes adeta çılgına döndü. Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı.

SON MODEL ARABAYI DORA KAZANDI

Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve Survivor 2021 yarışmasında araba ödülünü kazanmayı başardı. Survivor’da araba ödülü olarak Jeep Kompas otomobil açıklandı.

0 0 0 0 1 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Tedavi sırasında yazdığı türküyle “En iyi halk ozanı” ödülünü aldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 1 0