Magazin
Giriş Tarihi : 16-06-2021 17:58   Güncelleme : 16-06-2021 17:58

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan polemiğinde yeni gelişme! Özür diledi!

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil’in arasındaki polemik magazin gündeminden düşmüyor! Karşılıklı birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya döken ünlülerden Seda Sayan’ın son iddiası ise herkesi şok etti! Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasında neler oluyor? Seda Sayan, kendisine ”Geçmişin kirli” diyen 50 yıllık dostu Mehmet Ali Erbil’e sosyal medya hesabı üzerinden öyle bir cevap verdi ki herkes şok oldu! Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Seda Sayan “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur

Mehmet Ali Erbil Seda Sayan polemiğinde yeni gelişme! Özür diledi!

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil’in arasındaki polemik magazin gündeminden düşmüyor! Karşılıklı birbirlerinin kirli çamaşırlarını ortaya döken ünlülerden Seda Sayan’ın son iddiası ise herkesi şok etti!

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasında neler oluyor?

Seda Sayan, kendisine ”Geçmişin kirli” diyen 50 yıllık dostu Mehmet Ali Erbil’e sosyal medya hesabı üzerinden öyle bir cevap verdi ki herkes şok oldu! Ünlü şovmenin evdeki hizmetlisine tecavüz ettiğini belirten Seda Sayan “Tuğba ile evli iken evdeki hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur. Dahası var, bence işine bak ruhunu arındır. Ayrıca bu olay da benim geçmişimi kirli yapmaz. Zaten boşanma nedenin bu olay olduğu için tüm yakınındaki eşlerin, ailen herkes olaya vakıftı. Hepsi seni kurtarma peşindeydi. Ben dış kapının mandalıydım. Geçmişi kirli olan sensin.” ifadelerinde bulundu.

magazinburada.net’in haberine göre, açıklamada bulunan Mehmet Ali Erbil: “Benim söyleyebileceğim daha fazla bir şey yok gerisini avukatım biliyor. Avukatım bana kimseye konuşma dediği için konuşmuyorum. Ben kavgadan yana değilim, kindar da değilim. Her zaman barıştan yanayım. Ben bu paylaşımı yazmadım sadece paylaştım. Her zaman kadın haklarından yana bir insan oldum. Manevi oğlum ile oturup yazmak gibi bir durum yok. Neden kimseyi bu tip bir şeye ortak edeyim” ifadelerinde bulundu.

MEHMET ALİ ERBİL SEDA SAYAN'DAN ÖZÜR DİLEDİ!

Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabı üzerinden Seda Sayan ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Bir yazı paylaşarak Seda Sayan'dan özür dilediğini belirtti. İşte o paylaşım...