Endeks

Son dakika Endeks haberleri ve Endeks haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Endeks ile ilgili 30 haber listeleniyor.

Endeks Haberleri

BİST 100 değerine değer kattı, haftanın kapanışını neredeyse aynı seviyede yaptı

BİST 100 yeni günde değerine değer katmış olsa da yaşanan değer artışının ardından endekste bir miktar düşüş gözlemlendi.

BİST 100 kritik seviyenin üzerine çıktı, borsada son durum

BİST 100 kritik seviyenin üzerine çıkarak değerine değer katarken diğer endekslerde değer kaybı görülüyor. İşte güncel borsa verileri.

BİST 100 dahil pek çok borsa endeksi değerine değer kattı

BİST 100 borsası ile birlikte pek çok önemli borsa günü yükseliş ile kapattı. Finansallar Türkiye’de en çok değer kazanan endeks oldu.

Son 24 saat içerisinde tüm borsalarda düşüş görüldü, BİST 100 ne kadar düştü?

Son 24 saat içerisinde borsada büyük düşüşler yaşandı. Nasdaq 100 en çok düşüş yaşanan endeks olarak kayıtlara geçmiş oldu.

BİST 100 önceki güne göre daha yüksek seviyede

BİST 100 yeni günde yükselişe geçti. Önceki güne göre daha yüksek bir seviyede bulunan BİST 100, kâr sağlayan yatırımcısını sevindiriyor.

Asya piyasası güne yükseliş ile başladı, borsada son durum

Asya piyasası yeni güne yükseliş ile başladı fakat bu yükseliş sınırlı bir yükseliş olarak kaldı. İşte Asya piyasalarındaki ve dünyadaki son durum.

BİST100 o seviyenin altına geriledi, kapanışta ne kadar oldu?

BİST 100 yeni gün ile birlikte değer kaybı yaşayan endekslerde birisi oldu. BİST 100 ile birlikte diğer endekslerde de değer kaybı görülüyor.

Borsada keskin bir düşüş yaşanıyor, BİST 100 ne durumda?

Dün faiz kararının açıklanmasından sonra düşüşe geçen BİST 100, bir miktar değer kaybına uğramış olsa da birçok endekste de değer kaybı yaşandı.

Piyasalarda yükseliş var, BİST 100 değerine değer kattı

Piyasalarda ciddi bir yükseliş yaşanıyor. Yaşanan bu yükseliş en çok Türkiye’deki endekslere yaradı. İşte borsada güncel durum.

BİST 100’de düşüş sürüyor, güncel endeks verileri

BİST 100 yeni günde de düşüşü durduramadı. Son verilere göre endekste ciddi bir gerileme mevcut. İşte güncel borsa endeks verileri.

BİST 100 kritik seviyenin altına düştü, borsadaki son gelişmeler

BİST 100 yeni günde kritik seviyesinin altına düştü. Haftanın açılışında güzel bir başlangıç yapmaya çalışan endeks, kısa süre sonra düşüş yaşadı.

BİST 100 haftayı değer kazanarak bitirdi, borsada son durum

BİST 100 yeni günde en çok değer kazanan borsalardan birisi olarak yer alıyor. Borsada yer alan diğer endekslerde düşüş görülüyor.

BİST 100 kendini toparlamaya çalışıyor, güncel endeks verileri

BİST 100, kapanışta kendini toparlamaya çalıştı. Bunun yanı sıra pek çok endeks günü değer kaybı ile kapattı. İşte borsada yaşanan son gelişmeler.

BİST 100 borsası son zamanların en düşük değerine geriledi, borsada son durum

BİST 100 borsası son zamanların en ciddi düşüşünü yaşadı. Yaşanan bu düşüş, endeksin Ağustos ayından bu yana ki en düşük seviyesi oldu.

Konut fiyatları bir yılda yüzde kaç arttı? Merkez Bankası açıkladı

Merkez Bankası, Türkiye genelinde konut fiyatlarında temmuzda yıllık artışın yüzde 31 olduğunu açıkladı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz