a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Ekonomi
  • Reddit Kurucusu: Paramın Çoğu Bu Altcoin’inde Saklı! Reddit kurucusunun açıklaması kripto piyasasını nasıl etkileyecek? 11 Haziran Cuma kripto uzman yorumları…

Reddit Kurucusu: Paramın Çoğu Bu Altcoin’inde Saklı! Reddit kurucusunun açıklaması kripto piyasasını nasıl etkileyecek? 11 Haziran Cuma kripto uzman yorumları…

Reddit Kurucusu açıklamada bulundu! Alexis Ohanian parasının çoğunun bir altcoinde olduğunu söyledi! Kripto borsasında bu haber ile dengeler nasıl değişecek?

Sosyal medya ve haber toplama sitesi Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, CNBC’nin Squawk Box’ına katıldı. Kripto para birimi, meme-hisseleri ve diğer yatırımları paylaştı. Ayrıca, favori altcoin projesinden de bahsetti.

Ohanian, lider altcoin olan Ethereum’u tercih ediyor

Ohanian, birincil ilgisinin Ethereum blockchain’inde olduğunu açıkladı. Ethereum’un “kanıtlayacak çok şeyi olduğunu” da sözlerine ekledi. Kripto-koleksiyonları ve NFT’ler de dahil olmak üzere birçok uygulaması sebebiyle Ethereum’u tercih ettiğini açıkladı. Ohanian, “NFT’ler, ETH blockchain’inin üzerine inşa edilenlerin sadece başlangıcı,” ifadelerini kullandı. Açıklaması, DeFi yatırım platformları, merkezi olmayan borsalar ve ticaret oyunları gibi diğer Ethereum dApp’lerini de kapsıyor.

Ohanian, kripto varlıklarının çoğunun Ethereum’da olduğunu belirterek konuşmasını sonuçlandırdı. Ohanian, “İşte, açık bir şekilde, sahip olduklarımın çoğu ETH’de,” dedi. Elinde ne kadar ETH tuttuğunu açıklamadı. Ohanian ayrıca GameStop (GME) gibi topluluk odaklı meme-stokları hakkında da yorum yaptı. Trendi “büyüleyici” olarak adlandırdı, ancak momentum yatırımının “yeni bir şey olmadığını” belirtti.

Reddit, Ethereum tabanlı kripto para birimi çıkarmıştı

Ohanian, kripto para birimlerinden daha önce de bahsetmişti. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçen yıl, Ethereum Name Service’e bir isim kaydettirdi. Bu adresin bakiyesi, en az 2.900 dolar değerinde ETH’ye işaret ediyor. Ayrıca Reddit kurucusu 2019’da Initialized Capital, Magic: The Gathering ve Hearthstone gibi popüler kart oyunlarına Ethereum tabanlı bir rakip olan SkyWeaver’a yatırım yaptı.

Mayıs 2018’de ETH’nin 1.500 dolarlık bir fiyata ulaşacağını tahmin etmişti. Ohanian, Reddit’in yönetim kurulundan istifa etmesine rağmen platform, Ethereum’u kullanmaya devam etti. 2020’de Reddit, Ethereum tabanlı tokenler piyasaya sürmüştü.

Kaynak: https://kriptokoin.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Twitter Yakında Bitcoin’in Lightning Network’ünü Entegre Edebilir! Twitter kripto piyasasını nasıl etkileyecek? Kripto uzman yorumları ne söylüyor?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0