a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Ekonomi
  • Ripple, Algorand, Kusama teknik analizi! 9 Haziran 2021 tarihli Bitcoin uzman analizi yayınlandı! Analiz grafikleri neyi gösteriyor?

Ripple, Algorand, Kusama teknik analizi! 9 Haziran 2021 tarihli Bitcoin uzman analizi yayınlandı! Analiz grafikleri neyi gösteriyor?

9 Haziran 2021 tarihli Bitcoin yorumları neler? Ripple, Algorand, Kusama grafikleri Bitcoin için neler söylüyor? Bitcoin düştü mü?

Ripple, Algorand, Kusama’dan grafikli teknik analiz yayınlandı…

Ripple (XRP)

Dava sürecinin uzamasından sonra yatay hareketlerine devam eden ve BTC düşüşlerinden de büyük oranda etkilenen Ripple haftaya %10 civarında bir düşüş ile başlasa da bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.87 seviyelerinden fiyatlanarak kayıplarını telafi etmeye çalışıyor.

ripple

Btc düşüşleri ile 0.8070 seviyelerindeki desteğe kadar gerilemesine rağmen bu bölgeden hacimli bir tepki alarak 0.9397 seviyelerindeki dirence doğru hareket ediyor. 0.9397 kırılımı halinde 1.00 ve 1.30 seviyeleri sırası ile önümüze çıkabilecek dirençler. 0.8070 desteğinin kırılımı halinde ise 0.6300 seviyelerine kadar bir sarkma gerçekleşebilir.

Algorand (ALGO)

Bugün saat 16:00’da yerli borsalarımızdan Paribu’da listelenecek olan ALGO haftaya BTC düşüşlerinden etkilenerek başlasa da bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.08 seviyelerinden fiyatlanarak haftalık görünümde %5 civarında bir artış ile hareketlerine devam ediyor.

1.09 direncinde günlük yükselişine ara verdiği görülse de bu direncin kırılımı halinde 1.40 seviyelerine kadar ilerleyebilir. Bu direnç seviyesinden dönüş yaşanması halinde 0.86 desteğine kadar sarkma gerçekleşebilir.

Kusama (KSM)

Parachain’e geçiş haberi ile Bitcoin düşüşlerinden çok da fazla etkilenmeyen KSM bu süreci anlık düşüşler ile kapattı diyebiliriz.

Hafta başından itibaren %5 üzerinde ir artış ile negatif piyasa koşullarına göre pozitif ayrıştığı söylenebilir. Şu saatlerde 456 dolar seviyelerindeki direnç kırılımı için hareket eden kusama bu kırılımın gerçekleşmesi halinde 560 dolar seviyelerindeki direnci test edebilir. Kırılım çalışmasının başarısız olması halinde ise 340 dolar seviyelerindeki desteğe dönüş yaşanabilir. Ancak 200 saatlik ortalamanın kırılımı ile 415 dolar seviyelerinden gelecek tepki ile tekrardan direnç kırılımı için yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

Kaynak: https://koinsaati.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BİM 3.500 TL maaşla personel alımı yapıyor! Ek ücretler neler? Hangi illerde personel alımı yapılacak? Şartlar neler? İşte detaylar…

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0