a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Magazin
  • Sanatçılar aşılanıyor! Korona aşısı olan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı!

Sanatçılar aşılanıyor! Korona aşısı olan ünlüler kervanına Gülşen de katıldı!

Sağlık Bakanlığının müzisyenlere, sinema ve televizyon alanında çalışanlara aşı önceliği tanındığını açıklamasının ardından ünlüler hastanelere akın etti! Hangi ünlüler aşı oldu?

Sağlık Bakanlığının müzisyenlere, sinema ve televizyon alanında çalışanlara aşı önceliği tanındığını açıklamasının ardından ünlüler hastanelere akın etti! Hangi ünlüler aşı oldu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca önceki gün sosyal medyadan “Aşı programımızda bir grubun daha aşılanmasına başlıyoruz” diyerek sanatçıların aşı randevusu alabileceğini duyurdu. Müzisyenler, oyuncular ve sahne ekipleri randevu alarak aşı olmaya başladı. Ünlü isimler aşı olurken çekilen karelerini de sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Gülşen: ”Umarım ışık görünmüştür”

Aşı olan ünlü şarkıcı Gülşen, ” Devlet aşı gruplandırmasıyla müzisyen kimliğimin bana sunduğu imkanlar çerçevesinde bugün aşımı oldum. Darısı tüm çalışma arkadaşlarımızın, tüm halkımızın ve aslında bütün dünyanın başına. Umarım ışık görünmüştür ve bu zor günler artık bitmek üzeredir.
1,5 yıldır devam eden, müziğin, tiyatroların sustuğu, hiç bir sanat dalının icra edilemediği hatta yok sayıldığı, bu yolda emek veren hiç kimsenin hiç bir yardım görmeden bu günlere geldiği (ya da ne yazık ki gelemediği) sonuçları en ağır, en karanlık tablo bizimkisi. Bir an evvel yaraların sarılması için, ( bunu tüm sektörümüz adına söylüyorum) çıkardığımız seslerimizin duyulduğunu, işlerimizin başına dönebileceğimizi bilmeye çok ihtiyacımız var. Seyircilerimize, ait olduğumuz sahnelerimize kavuşmak için gün sayıyoruz. İnanıyorum ki çok az kaldı.
Şifa olsun, çok güzel olsun her şey.” açıklamasında bulundu.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Reyting rekorları kıran fenomen diziden flaş haber! Leyla ile Mecnun’un setinden ilk fotoğraflar geldi! İzleyici mutluluktan çıldırdı!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0