a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Manşet
  • Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ikinci bebeklerini kucaklarına aldı! Tolgahan Sayışman neler söyledi?

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi ikinci bebeklerini kucaklarına aldı! Tolgahan Sayışman neler söyledi?

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi'nin ikinci bebekleri dünyaya geldi. Çift, Anadolu Yakası'nda özel bir hastanede akşam saatlerinde doğan bebeğe hangi adı verdi? Anne ve bebeğin sağlıklarının iyi olduğu öğrenildi. Tolgahan Sayışman neler söyledi?

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi’nin ikinci bebekleri dünyaya geldi. Çift, Anadolu Yakası’nda özel bir hastanede akşam saatlerinde doğan bebeğe hangi adı verdi? Anne ve bebeğin sağlıklarının iyi olduğu öğrenildi. Tolgahan Sayışman neler söyledi?

Almeda abazi ile 2017 yılında evlenen oyuncu Tolgahan Sayışman’ın bir de Efehan Sayışman isimli bir erkek çocukları bulunuyor.  Çiftin, Alina ismini verdikleri ikinci bebeği dünyaya geldi. 3 kilo 375 gram olarak dünyaya geldiği öğrenilen kız bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Tolgahan Sayışman neler söyledi?

Yeniden baba olmanın heyecanını yaşayan Tolgahan Sayışman “Kendimi tecrübeli sanıyordum ama çok heyecanlıyım. Kız babası oldum. Normal doğum oldu. Eşime yeniden aşık oldum bu süreçte çünkü çok sabırlı ve çok güçlü bir kadın. Normal doğum olduğu için hemen toparlandı. Çocuğun yanında şu anda. Doğum esnasında çekilen ızdırap ve adrenalin yüzünden bazı şeylerin farkında olmuyor insan ama şimdi mutlu. Her şey yolunda” açıklaması yaptı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kulüpler Birliği’nden TFF’ye: “14 yabancı kuralı devam etmeli.”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0