a
.
  • Esnaf Haberleri
  • Ekonomi
  • Twitter Yakında Bitcoin’in Lightning Network’ünü Entegre Edebilir! Twitter kripto piyasasını nasıl etkileyecek? Kripto uzman yorumları ne söylüyor?

Twitter Yakında Bitcoin’in Lightning Network’ünü Entegre Edebilir! Twitter kripto piyasasını nasıl etkileyecek? Kripto uzman yorumları ne söylüyor?

Kripto piyasasında flaş Twitter gelişmesi! Twitter CEO’su Jack Dorsey bitcoin dünyası hakkında tweet paylaştı! Kripto piyasası ne durumda? Bitcoin yükselecek mi yoksa düşecek mi?

Yakın tarihli bir tweet’te Twitter CEO’su Jack Dorsey, sosyal medya devinin Bitcoin blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir ikinci katman ölçeklendirme çözümü olan Lightning Network’ü entegre etmesinin sadece “an meselesi” olduğunu söyledi.

Twitter kripto piyasasını nasıl etkileyecek?Popüler protokol muhtemelen mikro ödemeler için kullanılacak, ancak Dorsey henüz entegrasyon hakkında herhangi bir ayrıntı vermedi.

Bu tweet’ten önce milyarder, kullanıcıların Lightning düğümleri aracılığıyla birbirleriyle konuşmalarını sağlayan şifreli mesajlaşma hizmeti Sphinx Chat’i övdü.

Dorsey’in, ödeme şirketi Square kendi Bitcoin donanım cüzdanını geliştirmeyi düşünüyor.

Ayrıca blockchain teknoloji şirketi Blockstream ile birlikte güneş enerjisiyle çalışan bir Bitcoin madencilik tesisi kuracak.

Bitcoin Visuals tarafından sağlanan verilere göre, Lightning Network’teki düğüm sayısı geçen Haziran’dan bu yana iki katından fazla arttı.     

Kaynak: https://tr.investing.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Kilis’in 2050 yılına kadarki su ihtiyacını sağlayacak olan baraj hizmete açıldı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0